Nabíječka baterií Bosch C3

Popis: 12V, vhodná pro baterie do 120 Ah. 6V, vhodná pro baterie do 14 Ah. Plně automatická nabíječka Bosch C3 . Je perfektní pro váš motocykl, sekačku na trávu nebo vodní skútr. Je rovněž ideální pro udržovací nabíjení u sezónně používaných vozidel . Nabíječku lze ponechat připojené dlouhodobě v ochranném režimu konzervačního pulzního dobíjení. Nabíječ lze bez nebezpečí používat s veškerou elektronikou, takže nemusíte akumulátor odpojovat od palubní instalace vozidla. Také nezpůsobuje jiskření, je zkratuvzdorný a chráněný proti přepólování. Může nabíjet i hluboce vybité a sulfatované akumulátory. Zajistí vašemu akumulátoru perfektní nabití. Celá řada nabíječů akumulátorů Bosch je schválena pro použití ve venkovním prostředí. Vlastnosti Nabíječka automaticky řízená interní MCU (Micro-Computer-Unit) Plně interaktivní díky jednoduchému a dobře čitelnému ukazateli Umožňuje znovunabití baterie téměř až na 100 % její kapacity
Dostupnost Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Kód: 018999903M
1 350 Kč / ks 1 116 Kč bez DPH
Nabíječka baterií Bosch C3
1
Dlouholeté
zkušenosti
2
Dokážeme sehnat díly,
které ostatní nemají
4
Odborné
poradenství

Popis: 12V, vhodná pro baterie do 120 Ah. 6V, vhodná pro baterie do 14 Ah.

Plně automatická nabíječka Bosch C3 . Je perfektní pro váš motocykl, sekačku na trávu nebo vodní skútr. Je rovněž ideální pro udržovací nabíjení u sezónně používaných vozidel . Nabíječku lze ponechat připojené dlouhodobě v ochranném režimu konzervačního pulzního dobíjení. Nabíječ lze bez nebezpečí používat s veškerou elektronikou, takže nemusíte akumulátor odpojovat od palubní instalace vozidla. Také nezpůsobuje jiskření, je zkratuvzdorný a chráněný proti přepólování. Může nabíjet i hluboce vybité a sulfatované akumulátory. Zajistí vašemu akumulátoru perfektní nabití. Celá řada nabíječů akumulátorů Bosch je schválena pro použití ve venkovním prostředí.

Vlastnosti

  • Nabíječka automaticky řízená interní MCU (Micro-Computer-Unit)

  • Plně interaktivní díky jednoduchému a dobře čitelnému ukazateli

  • Umožňuje znovunabití baterie téměř až na 100 % její kapacity

  • Bezpečná díky ochraně proti přepólování a přehřátí

 

PARAMETRY

Délka: 

185

mm

Šířka 1: 

81

mm

Výška: 

55

mm

 

Pokud chcete získat naši kompletní nabídku, klikněte na http://eshop.autola.cz, kde najdete velké množství náhradních dílů a doplňků, včetně obrázků a informací. Po první uskutečněné objednávce a zaregistrování Vám budou nastaveny slevy, které budete moci využívat při následujících nákupech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nabíječky a testery autobaterií
DéLKA: 185
PRůMěR: 55
PRůMěR 1: 81
barva: černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: