O nás

Naše společnost Autola, která byla založena již v roce 1994, se od počátku specializuje na prodej automobilových dílů, a to jak těch běžně dostupných, tak i těch nestandardních a originálních. Díky naší dlouhodobé přítomnosti na trhu a zkušenostem jsme schopni nabídnout širokou škálu produktů, které splňují všechny požadavky našich zákazníků.

 

Naše motto "Seženete u nás víc, než byste čekali" skvěle reflektuje naši filozofii a přístup k obchodu. Vždy se snažíme překonat očekávání našich zákazníků, a to jak v kvalitě dodávaných dílů, tak v úrovni našich služeb.

 

Kromě prodeje dílů přes internet se také věnujeme rozvozu zboží k velkoodběratelům v našem okolí. Pro naše obchodní partnery jsme tak nejenom dodavatelem, ale i logistickým partnerem, který zajišťuje rychlé a spolehlivé dodání zboží přímo na místo.

V tomto e-shopu,ve kterém se nacházíte,je jen malá část z naší nabídky (cca 9000 položek).Doporučujeme se registrovat v našem hlavním e-shopu http://eshop.autola.cz/tecdoc/ ,ve kterém je aktuálně cca 4,5 milionu položek.Po Vaší registraci Vám nastavíme slevy a pošleme potvrzovací e-mail.

 

V Autola se vždy snažíme jít nad rámec očekávání. Věříme, že tímto přístupem dokážeme nabídnout našim zákazníkům vše, co potřebují, a dokonce ještě něco navíc. Děkujeme za vaši důvěru a těšíme se na spolupráci.

 

S pozdravem

Pavel Langer