AUTOLA, s.r.o.

Demlova 1011, 674 01 Třebíč, tel.: +420 568 847 209, +420 602 758 213, +420 777 001 252, web: www.autola.cz e-mail: autola@autola.cz

detailně

přihlašení | registrace
Vstup do rozšířeného e-shopu

AUTOLA, s.r.o. - náhradní díly pro auta a autodoplňky

Historie firmy AUTOLA,s.r.o. sahá až do roku 1993. V průběhu následujících let se naše společnost zařadila mezi významné dodavatele autodílů. V našem sortimentu jsou zastoupeny výrobky předních světových značek a jak se můžete sami přesvědčit dodáváme i velmi nestandardní díly. Vždy se snažíme aby byla co nejlepší cena ale ne na úkor kvality. Jinými slovy nabízíme náhradní díly pro auta a autodoplňky, které považujeme za dobré.

Autodíly všech značek

Dodáváme na všechny evropské, asijské i americké automobilové značky. Částečně jsme naši nabídku rozšířili na nákladní vozy a motocykly.

Vybavení servisů

Nabízíme možnost vybavení servisů - nářadí, diagnostika, klimatizace, zvedáky a další. Poskytujeme dobré obchodní podmínky, výrazné slevy stálým odběratelům.

Zajišťujeme také pravidelný dovoz objednaného zboží.

Vyberte si z následujících možností:

Díly je možné jednoduše vyhledat a objednat prostřednictvím našeho internetového obchodu. Pokud byste Vámi hledanou položku nenalezli, neváhejte nás kontaktovat na telefonních číslech uvedených na záložce Kontakty". Nabídka v tomto e-shopu je jen část z naší kompletní nabídky.

Telefonicky - naši prodejci Vám zboží vyhledají a nacení přímo po telefonu.

Nebo můžete navštívit naši prodejnu v Třebíči, na ulici Demlova 1011.

Prodáváme za maloobchodní i velkoobchodní ceny. Jsme plátci DPH.

Vyzkoušejte a uvidíte, že budete spokojeni.

 

Copyright 2016 © AUTOLA.cz - autodíly a náhradní díly
Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies